З особливими потребами

19 грудня 2016

В Івано-Франківському Карітасі відбулося свято Миколая, на яке  завітали близько сотні гостей. Це -  діти та молодь з особливими потребами, діти з кризових родин і учасників АТО. Сценарій свята передбачав святкову виставу Івано-Франківської Обласної Молодіжної Громадсько-Християнської Організації «Товариство Українських Студентів-Католиків «Обнова», танці, колядки та частування.

Родзинкою свята став кулінарний майстер-клас із виготовлення різдвяних пряників, який організувала та провела викладач кондитерського мистецтва Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Оксана Мислюк зі студентами груп К-18 та К-22. Учасники майстер-класу розмальовували різними барвами та прикрашали у різний спосіб спеціальною глазур’ю, посипками, конфітюром  пряники у вигляді сердечка, ялиночки, хатинки, які можна використовувати як ялинкові прикраси.

Захід відбувся в рамках проекту «Денний центр для людей з обмеженими можливостями» за фінансової підтримки Карітас (Відень, Австрія) та проекту «Комплексна допомога дітям та їх сім'ям у важких умовах життя в Україні».