Актуальне у галузі

19 грудня 2016

Завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу, директор Асоціації сприяння гастрономічному та винному туризму в Україні Дарія Басюк і викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства, доценти Марина Білько, Ірина Бабич і Ніна Гречко відвідали Другий національний виноробний форум, який відбувся у приміщенні Торгово-промислової палати України.

Форум був організований Українською корпорацією по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» за підтримки асоціації «Українське бюро винограду і вина» та Всеукраїнської асоціації виробників продукції садівництва та виноградарства.

У заході взяв участь міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, представники Державної фіскальної служби, народні депутати України, представники посольств провідних виноробних країн світу, донорських організацій і міжнародних проектів.

На форумі виступили: власник сімейної виноробні «Колоніст» Іван Плачков, голова наглядової ради «Виноробного господарства князя Н.П. Трубецького»Тетяна Єрмола, власник фермерського господарства «Курінь» Микола Халупенко, власник фермерського господарства Валерій Петров, власник виноробні «Маркіз де Лакарен» Крістоф Лакарен.

Також у заході взяли участь лідери ринку - директор ОП «Ужгородський коньячний завод» Володимир Гісем, генеральний директор ПрАТ «Артвайнері» Олексій Гаркуша, голова правління ПрАТ «Одеський коньячний завод» Едуард Городецький.

Загалом захід об'єднав понад 200 представників виноробного бізнесу.

У рамках форуму відбулося Свято вина, на якому виробники презентували свою продукцію для дегустації.